/ Nyheder / EJENDOM2024 er udsolgt – meld dig på venteliste nu

EJENDOM2024 er udsolgt – meld dig på venteliste nu

Ejendomsbranchen topmøde kan nu melde samtlige 250 pladser udsolgt, men der er mulighed for at komme på venteliste til årets branchebegivenhed.

Af

Du kan komme på venteliste til årets topmøde, hvor branchen samles og mødes.

Der bliver fuldt hus på Hotel Scandic Falkoner, når EjendomDanmark inviterer til topmøde næste torsdag, den 7. november. Alle 250 pladser til konferencen er nemlig udsolgt, og det afspejler en stor interesse for årets samlende branchebegivenhed.

Topmødet EJENDOM2024 afvikles i samarbejde med Ejendomswatch og samler beslutningstagere, eksperter og branchefolk for at drøfte branchens nære fremtid.

Ønsker du stadig at deltage, kan du skrive dig på ventelisten ved at sende en mail til cmm@ejd.dk. Du vil blive kontaktet, hvis der skulle opstå en ledig plads.

Glæd dig til

Hvis du allerede har sikret dig en billet, kan du se frem til spændende oplæg fra økonomiminister Stephanie Lose, politisk kommentator Mirco Reimer-Elster og AI-ekspert Nicholas Fernholm. Dagen byder desuden på en række paneldebatter om aktuelle emner som ESG og finansiering, ligesom der også vil være rig mulighed for netværk.

Der vil som altid også være en prisuddeling, der hylder nogle af de virksomheder, der har gjort en særlig indsats i løbet af det seneste år. 

EjendomDanmark ser frem til at byde alle deltagere velkommen til en inspirerende dag.